دانشکده مدیریت و اقتصاد

 

قابل توجه کلیه دانشجویان دانشکده مدیریت و اقتصاد

به اطلاع میرساند با توجه به بروزرسانی سیستم مالی واحد از مراجعه به واحد فوق الذکر

جهت تسویه حساب و بدهکاری خودداری نمایید

 

تابلوی اعلانات

با توجه به برگزاری امتحانات پایان ترم نیمسال اول ۹۸-۹۷ از تاریخ ۱۵ دی ۹۷ لغایت ۳۰ دی ۹۷، لذا انجام کارهای آموزشی و دانشجویی مقدور نمی باشد.
قابل توجه دانشجویان رشته مدیریت صنایع مبلمان و دکوراسیون
قابل توجه کلیه دانشجویان مقطع ارشد و دکتری داشکده مدیریت و اقتصاد به اطلاع می رساند محل برگزاری کلاسهای روز یکشنبه و دوشنبه مقطع دکتری واقع در بلوک ۲ آموزشی برگزار می گردد و دانشجویان مقطع ارشد در روزهای فوق در دانشکده مدیریت واقتصاد برگزار می گردد.
اطلاعیه درخصوص آخرین مهلت دفاع در نیمسال دوم ۹۷-۹۶
  • توجه: لازم است کلیه قسمتهای پروپوزال به طور کامل و صحیح تکمیل شده، سپس در سیستم آپلود شود. در غیر این صورت پروپوزال ارسالی در شورای پژوهشی دانشکده مطرح نشده و لازم است مراحل ثبت پروپوزال را از ابتدا انجام دهید.
 
 
 
 
 

 

ریاست دانشکده

نام و نام خانوادگی: هاشم نیکومرام
رشته تحصیلی: مدیریت بازرگانی
مدرک تحصیلی: دکتری
مرتبه: استاد

 

رشته‌های مرتبط با مدیریت جزو اولین گروه‌هایی بود که در دوره عالی تحقیقات (دکتری) در دانشگاه آزاد اسلامی و در واحد علوم و تحقیقات تشکیل شد. اولین دوره این رشته با تاکید بر رساله شروع، اما در عمل و با تصویب دانشگاه تصمیم گیر‌ی های لازم در مورد گذراندن دروس مربوط و امتحان جامع اتخاذ و این تصمیم در مورد دانشجویان دوره اول نیز اعمال شد. از سال ۱۳۶۴ تا کنون همواره در مورد گسترش گرایش‌های این رشته اقدام شده است تا جایی که در سال ۱۳۸۱ دانشکده مدیریت و اقتصاد با ۲۶ گروه و گرایش به شرح جداول پیوست تأسیس گردید. ابتدا تنها دانشجویان دکتری در این رشته تحصیل می‌کردند اما با گذشت زمان، دانشجویان در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد نیز پذیرفته شدند. به موازات گسترش گروها و رشته‌ها و افزایش تعداد دانشجویان، در جذب اعضای هیأت علمی تمام وقت، نیمه وقت و مدعو نیز کوشش‌های گسترده‌ای به عمل آمده است. در این راستا، برای جذب اساتید مجرب ایرانی خارج و داخل کشور و نیز جذب برترین فارغ التحصیلان واحد علوم و تحقیقات در رشته‌های مورد نیاز نیز تلاش شده است. در حال حاضر این دانشکده با حدود ۸۰۰۰ دانشجو در مقاطع مختلف و در محیط آموزشی با مساحت ۲۲۰۰ متر مربع در واحد علوم و تحقیقات به انجام وظایف و فعالیت خود می‌پردازند.